boyabadanaileguzellesenevler
Boya Badana Renkleri ile Güzelleşen 10 Ev
Ekim 3, 2017
boyabadanacı
Ev Boyama İşlemleri İçin Badanacı Bulmak
Ekim 20, 2017

Somon Rengi ile Yapılan Boya Badana Örnekleri

somonrengiboyabadana

Somon rengi son yıllarda ülkemizde çok sık kullanılan renk gruplarından biridir. Ev dekorasyonuna uyum sağlaması ve rengin genel kullanımı itibari ile somon rengi boya badana yaptırmak isteyenlerin ihtiyaçlarına doğrudan yanıt verebilmektedir. Bu noktada elbette ki evin genel dekorasyonunun evin genel ruh halinin önemi de oldukça mühimdir. Ev eşyaları ile birlikte çalışan bu tür renkler, ev eşyalarının kendi arasındaki ilişkisini üst seviyeye çıkartabilen renkler olarak bilinir.

hemenara

Somon Rengi ile Uyumlu Renkler

Somon rengi her renk ile tam uyum içerisinde çalışmaz. Rengine kendine dost edineceği ve beraber harika işler yapacağı renkler vardır. Mavi renk ve tonları bunlar arasında yer alırken, kum beji gibi bilindik renkler de somon rengi ile uyumlu renkler arasında sayılabilir. Somon rengi ile bağlantılı olarak yapılan çalışmalarda bu renklerin birlikte ne kadar güzel bir şekilde kullanıldığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Somon rengi boya badana sektörü için yeni bir renk olmasına karşın, ev sahipleri tarafından hemen sahiplenilen ve başarılı bir şekilde evlere yerleşen renkler arasında yer almaktadır. Biz de bu içeriğimizde bu duruma istinaden somon rengi ile boya badana örnekleri derlemesi yaptık. Bu derlememizde genellikle ev sahiplerine ilham verecek resimlere yer vermeye çalıştık. Umarım siz de bu durumu beğenir dilediğiniz eve sahip olacak rengi seçebilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız derlememiz:

Bu içeriğimizde size somon rengi boya badana örnekleri sunmaya çalıştık. Umarız sizin için faydalı olmuştur. Evlerin ne denli güzel olduğunu görüp size fikir verecek çalışmalara da ulaşabilmişsinizdir. Siz de boya badana faaliyetlerinizi profesyonel ellere Boyalistan ekibine bırakmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an bizimle paylaşabilirsiniz. Bu yazımızın ardından boya badana renkleri ile güzelleşen 10 ev başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!