gri-renk-duvar-boyama
Gri Renk ile Ev Boyama
Nisan 7, 2018
dolap-cesitleri
Özel Dolap Çeşitleri ve Dolap Seçimi
Nisan 28, 2018

Saten Boya Fiyatları ve Örnekleri

saten-boya-fiyat-örnek

Evleriniz için iç ve dış cephe boya renklerine bakmaya karar verirseniz, öncelikle eviniz için istediğiniz boya türünü düşünmelisiniz. Duvarlarınızda parlak bir boya olsun ya da evinize mat bir görünüm kazandırsın isterseniz farklı seçeneklerden yararlanmanız veya bu seçeneklerden bazı boya kombinasyonlarını da kullanmanız gerekebilir. Saten boya bu seçeneklerin arasında ilkler arasında yer almaktadır.

Bu noktada saten boya renkleri ile alakalı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Neden Saten Boya Seçmelisiniz?

Evinizin görünümünde hoş bir boyaya sahip olmak istiyorsanız, mat boya kadar mat, parlak boya kadar parlak olmadığı için saten veya yarı parlak boya alabilirsiniz. Bununla birlikte saten boyanın kullanışlılığını da tercih edilmesi açısından bir neden olarak gösterebiliriz. Aşağıdaki başlıkta yer alan örneklerde de görüldüğü üzere saten boya günlük kullanımda ihtiyaçları olabildiğince karşılayan sade ve şık görünüme katkı sağlayan bir boya türüdür.

Saten Boya Renkleri ve Örnekleri

Saten veya yarı parlak boya, mat ve kayıp boya arasında bir yerde bulunan bir boyadır. Ne karmaşık bir görünüme işaret eder ne de çok parlak bir görünüm ortaya çıkarır, mata yakın bir sonuç verir. Yani duvarı mat bir görünüme sahip yapan yumuşak bir parlaklık verir. En iyi iç mekan boyasını seçmek sizin için en önemli seçimlerden biri olabilir. Bizler Boyalistan ekibi olarak bu seçimde faydalanabileceğiniz örnekleri aşağıdaki galeride derledik. Sizler de saten boya renkleri örnekleriyle ilgili görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Hangi Marka Saten Boya

Boya için marka seçiminde, ne seçeceğiniz gibi bir ikilem içinde olmanız durumunda çeşitli seçenekler bulunmakta. Ancak, Dyo, Filli Boya ve Marshall gibi saten boya üreten büyük boya şirketleri, boya kalitesinden ödün vermeden, ev boyalarında paranızın karşılığını alabileceğiniz en değerli markalardır.

Kime Boyatacağım?

Son olarak eğer Türkiye’de bulunuyorsanız ve evinizi boyamak için sabırsızlanıyorsanız, Boyalistan’ın her zaman en iyi hizmetleri (iç cephe boyası, dış cephe boyası, doku boyası, şablon boyası ve daha pek çok şey) en iyi şekilde sunacağından emin olabilirsiniz. Sadece en iyi hizmetler değil, aynı zamanda bu profesyonel ekibimizle büyük markaların boyaları ile ilgili tavsiyelerde de bulunacağız. Siz değerli müşterilerimize yalnızca evinizin yeni boyasının keyfini sürmeyi bırakıyoruz.

Saten Boya Fiyatları

Fiyat Teklif Tablosu Eşyasız Evler Eşyalı Ev Saten Boya (Eşyasız Evler)
1+1 (50-80 m2) 700-1.000 TL 1.120-1.360 TL  1.000-1.600 TL
2+1 (80-110 m2) 1.000-1.350 TL 1.360-1.650 TL  1650-2.200 TL
3+1 (110-140 m2) 1.300-1.650 TL 1.450-1.800 TL 2.250-2.800 TL

Saten boya fiyatlarının litresi 16 ile 22 lira arasında değişmektedir. Tercih ettiğiniz markaya göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. Dyo, Marshall, Filli Boya gibi kaliteli boya üreticilerinin fiyatları biraz daha yüksek olmaktadır. Saten boya uygulamaları diğer boyama işlemlerine nazaran daha zor olduğundan işçilik maliyeti de yaklaşık olarak bir buçuk katına çıkmaktadır. Sizleri saten boya renkleri ve saten boya fiyatları ile ilgili bilgilendirmenin yanında hangi marka saten boya seçilmelidir, neden saten boya tercih etmelisiniz ve kime boyatabileceğinizi anlatmaya çalıştık. Sizler de evlerinizi saten boya ile boyatmak istiyorsanız Boyalistan ekibi olarak bir telefon kadar uzağınızda beklemekteyiz.

Ev boyama fiyatları ile alakalı merak ettiğiniz diğer konulara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!