Kum taşı rengi duvar boyası
Vazgeçilmez Kum Taşı Rengi
Nisan 2, 2018
Filli Boya İnci Beyazı Rengi
İnci Beyazı Duvar Boyası İle Zarafet Zirvesi
Nisan 7, 2018

Şampanya Rengi Duvar Boyama

şampanyarengiduvarboyası

Şampanya rengi, özellikle son dönemlerde akıllarda yer edinmiş çok kullanışlı ve değerli renkler arasında yer almaktadır. Ayrıca şampanya rengi, birçok boya firmasının kartelasında üst sıralarda konumlandırdığı, her daim duvarların vazgeçilmez seçeneği olmuş bir renktir. Renk genel olarak krem tonlarında, açık boya renkleri arasında gösterilmektedir. Şampanya renginin sade, zarif ve kaliteli duruşu sayesinde evinize ferah ve aynı zamanda rahatlatıcı bir ortam havası katabilirsiniz. Çeşitli odalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu renk sayesinde var olan veya yeni alacağınız mobilyalarla beraber kullanma kısmında sorun yaşamadan düşlediğiniz eve sahip olabileceksiniz. Boya badana işlemi bittikten sonra şampanya renginin şık görünümüyle yeni bir eve taşınmış hissi ve gözlerinize muazzam bir ziyafet olanağı sizleri bekliyor olacak.

Şampanya Rengi Odalar ve Duvar Boyası Örnekleri

Boya firmalarının renk kartelalarında kaybolup giden müşteriler için sınırsız seçenek olanağı bir dezavantaj gibi duruyor. Oysa ki şampanya rengi, bu renkler arasında modası geçmeyen ve tüm zamanların gözde boya rengi olarak gösterilmektedir. Dış cephe boyası olarak pek tercih edilmeyen fakat kaliteli bir uygulamayla boyandığında dış cepheleri de parmakla gösterilebilecek mekanlar haline getirebilecek tonlarının olduğu aşikardır. Genellikle iç cephe boyası olarak kullanılan şampanya rengi duvar boyası açık renkler arasında yer alması nedeni ile güneş gören veya görmeyen her evde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bu renk tek başına tercih edilebileceği gibi diğer açık renkler veya temiz bir siyah ile de uygulanabilmektedir. Birçok renk ile uyumlu bu açık rengin göze hitap eden kombinasyonları sayesinde evinizin her odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık ve modern görünümünün yanı sıra birçok duru renk ile kombine edilebilmesi uygulandığı yüzeyin odaya doğal bir görünüm de katabilmesine olanak sağlıyor. Şampanya rengi duvarda nasıl durur, mobilya ve koltuk takımları ile uyumlu bir renk midir diye merak eden kullanıcılar için Boyalistan ekibi olarak sizler için aşağıda bir fotoğraf derlemesi hazırladık.

Şampanya rengi ile birleşen ev dekorasyonları resimlerde de görüldüğü üzere gerek ev sahiplerini gerekse misafirlerini hayran bırakacak sonuçlar vermektedir. Dilerseniz diğer ev boya renkleri ile alakalı merak ettiklerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilir, hazırlayacağımız yeni örneklerle yeni dekorasyon fikirleri üretebilirsiniz.

Filli Boya Şampanya Rengi

Filli boya şampanya rengi sık rağbet gören, adından çokça bahsedilen renklerden biridir. Bu renge ilgi duyan birçok insan adını filli boya şampanya rengi olarak anmaktadır. Tabi ki filli boyanın başarılı gidişatının ve malzeme kalitesinin bu noktada büyük bir etkisi var.

Filli boya şampanya rengi duvar boyası

Şampanya Rengi Duvar Boyası Kullanım Alanları

Şampanya rengi yıllar geçse de popülerliğini yitirmeyen, her daim çok satan duvar boyası renkleri arasında yer almıştır. Dahası, bu rengi kullananlardan alınan geri dönütler de daima olumlu yönde, rengin popülerliğini artırarak şekillenmiştir. Bu rengin böyle bir başarı gösterebilmiş olmasının sebeplerinden bir tanesi de kullanım alanlarının oldukça geniş olmasıdır.

Evlerinizin misafir odasında, salonunda, hatta yatak odasında dahi keyifle kullanabileceğiniz bu şahane renk aynı zamanda bazı kullanıcıların ofis ve işyerlerinde de kimi zaman tercih ettiği renkler arasında yer almıştır. Kimi zaman koridorlarda dahi tercih edilen şampanya rengi ile yapılan dekorasyonlar ihtişamıyla gerek ev sahiplerini gerekse misafirleri her daim kendine hayran bırakmayı başarabilmiştir. Şampanya renginin estetik görünümü ve gözlere hitap eden şıklığıyla hayal ettiğiniz odalarda mutlu zamanlar geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!