dyologo
Dyo İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası
Ağustos 10, 2017
kizcocukodasiboyama
Kız Çocuk Odası Duvar Boyama
Ağustos 11, 2017

Polisan İç  Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

polisanlogo

Polisan, 1956 yılında Zeytinburnu’nda küçük bir işletmede faaliyete başlamıştır. Sektörün en eskilerinden biri olan Polisan, sektördeki ilkleri gerçekleştirmesiyle bilinir. “Sürekli gelişim” mottosunu benimseyen Polisan, bu yolda fidan yetiştiriciliği, POS cihazlarının kullanımı, ev dekorasyonları gibi birçok yeni uygulama geliştirmiştir. Üreteceği ürünlerde Türk toplumunun faydasını esas almış, çevreye verdiği zararı en düşük seviyede tutmaya gayret göstermiştir.

Dürüstlük ve şeffaflığın ön planda olduğu şirket, güvenilir, yenilikçi ve duyarlı olarak anılmak istiyor. Çalışanlarına verdiği değer ile girişimciliğin önünü açması sektördeki yılların tecrübesiyle birleşiyor ve Polisan’ın en bilinen markalar arasında olmasını sağlıyor.

hemenara

Polisan’ın Faaliyet Alanları

Polisan sektörde yalnızca bir işi yapmak yerine birden fazla yerde bulunmayı tercih etmiştir. Boya badana sektörünün temel alarak, kimya, liman işletmeleri, gayrimenkul ve tarım kollarında da faaliyet gösteriyor. Bu faaliyet alanları içerisinde de başarı sağlamakta ve yükselmekteler.

Polisan Renk Kataloğu

Polisan, sade bir kataloğa sahiptir. Müşteri istediği takdirde renkleri çeşitlendirebiliyorlar. Ev boyama isteğinizi arttıracak bir katalog:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!