cakiltasirengiduvarboyasi
Çakıl Taşı Rengi ile Yepyeni Kombinasyonlar
Mart 31, 2018
Kum taşı rengi duvar boyası
Vazgeçilmez Kum Taşı Rengi
Nisan 2, 2018

Kum Beji Rengi Ev Boyama

kumbejirengievboya

Gündelik hayatta neredeyse her girdiğimiz binada karşılaştığımız kum beji rengi, sade şıklığıyla ön plana çıkmaktadır. Elbette bu denli çokça kullanımının çeşitli nedenleri bulunmakta. Kum bejiyle boyanan duvarların ev dekorasyon fikirlerinde nasıl bir yeri olacağını merak edenler için Boyalistan ekibi olarak bu yazımızda ufak fakat aynı zamanda ehemmiyetli noktalara değineceğiz.

Kum Beji Rengi Ev Boyama Örnekleri

Ev boyama işleminden önce boya badana sırasında kullanılacak rengin seçimi büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle yapacağınız seçimden önce duvar boyası örneklerinin ve modellerinin incelenmesi de bir o kadar önemlidir. Ev dekorasyonlarında ilk olarak belirlenmesi gereken boya badana renkleri işlemin sonrasında projelerinizin daha sonraki gidişatını belirleyecektir. Bu aşamada  aşağıda sizler için düzenlediğimiz örneklerden faydalanabilir, sizler de kum beji rengiyle oluşturabileceğiniz odalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Örnekleri incelediğimizde kum beji renginin bir çok mobilya ve halıyla kombine edilebildiğini görüyoruz. Kullanım yelpazesinin genişliği tercih aşamasında kararsız kalmanızın önüne geçip seçiminizi kum bejinden yana yapmanıza olanak sağlıyor.

Kum Beji Rengi Marshall ve Polisan

Polisan kum beji rengi

Polisan ve Marshall renk seçerken akla ilk gelen firmalar olmaktadırlar. Bu nedenle dekorasyon fikirlerinde mutlaka yer edinen kum beji rengi de kimi zaman Marshall veya Polisan kum beji rengi olarak söylenmektedir. Bazen boya talep edilirken özellikle bu markaların isimleri ile birlikte bu renk istenmektedir.

Duvar Boyası Renk Seçiminde Neden Kum Beji?

Kum beji, duvar boyası renkleri arasında neredeyse en çok karşılaşılan, bir o kadarda tercih edenleri memnun bırakan açık ve sade bir renktir. Evinizin ferah ve aydınlık görünmesine yardımcı olan kum beji rengi son zamanlarda çokça tercih edilmektedir. Kum beji birçok mobilya, halı ve perde modeliyle ve rahatlıkla uyum yakalayabildiği için en çok ilgi gören renkler arasında bulunmaktadır. Duvar boyası rengini değiştirmek istiyorsanız ve sayısız renk arasından hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız bu noktada son zamanların en çok tutulan renklerinden biri olan kum beji rengi duvar boyasını evinizin her odasına gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz.

Açık renkli duvar boyalarını evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda ofis veya iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Bu nokta da kum beji renginin neden bu kadar çok tercih edildiğini açıklayan argümanlardan biri oluyor. Her mekana uyum sağlayabilen kum beji rengi evlerinizi, ofislerinizi ve iş yerlerinizi süslemeyi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!