boyabadanavesaglik
Boya Badana ve Sağlık
Ağustos 11, 2017
boyarenkleriveisimleri
Boya Renkleri ve İsimleri
Ağustos 17, 2017

Jotun İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

jotunrenkkatalogu

Jotun ilk fabrikasını 1926 yılında kurmuştur. Norveç’te balıkçı gemilerini boyayan Jotun kurucusu, Odd Gleditsch kendi boyalarını yaparsa çok kazanabileceğini ve başarılı olabileceğini öngörmüştür.

Boya firmaları arasında en büyük Ar-ge yatırım merkezine sahip olan Jotun, başarısını geleceği planlamasına bağlıyor. Jotun, bugün Norveç’teki en büyük  AR-GE merkezine sahip şirketlerinden biridir.

Jotun, sosyal sorumluluk bilincine sahip bir markadır. Global ve yerel olarak yaptığı faaliyetler ile üzerine düşeni yapmaktadır. Bu faaliyetlere örnek olarak Kızıl Haç, Bm Küresel İlkeler Sözleşmesi ve onlarca toz ve yaş boya organizasyon ve derneklerini gösterebiliriz. Boya badana sektörünün öncü markalarındandır.

hemenara3

Kurumsal kültürü olarak “Penguen ruhu” nu benimseyen Jotun, bu kültürü geliştirmek ve üzerine koymak için çaba harcamaktadır. Hedeflerine ulaşabilmek için insan kaynakları, teknik deneyim, operasyonel gelişim, kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik gibi konulara büyük önem vermektedir. İnsan sağlığı konusunda gerekli hassasiyete sahip bir kurumdur.

Jotun Yeşil Adımlar ile dünyayı daha renkli bir yere haline getirmeyi hedefliyor. Çevreyi korumak ve sürdürülebilirlik konularında büyük adımlar atıyorlar. Jotun için sürdürülebilirlik uzun vadeli rekabet avantajı oluşturur.

Jotun Renk Kartelası

Jotun yüzlerce rengin yanında, Eve Dönüş Koleksiyonu, Güzel Evim Koleksiyonu ve Denge Koleksiyonuna sahiptir. Bu renklerin büyük kısmı aşağıdaki gibidir :jotunrenk

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!