duvarboyasinasilyapilir
Boya Badana Ustaları Gözünden Duvar Boyası Nasıl Yapılır?
Temmuz 17, 2017
istanbulboyaustasi
İstanbul Boya Ustası
Temmuz 25, 2017

İstanbul Ev Boyama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

istanbulevboyamafiyatlari

Ev boyama hayatımızın önemli birimlerinden biridir. İstanbul ev boyama fiyatları da bu kapsamda merak edilen konular arasında kendine yer edinmiştir. Boya badana sektörünün bu denli önemli olduğu şu günlerde çalışmaların da itina ile yapıldığına şahit olabiliriz. Evlerin doğru bir biçimde boyandığını, evlerin güzel bir dekorasyona sahip olduğunu bilmek önemli bir mutluluk kaynağıdır.

İnsanlar günlerinin büyük bir kısmını evde geçiriyor. Bu yüzden vakit geçirdikleri yerin güzel olmasına özen gösteriyorlar. Rahat ve huzur buldukları renkleri tercih ediyorlar. Boya seçimi kadar boya badana fiyatları ve ustalar da önemlidir.

Boya badana hayatımızın önemli bir bölümünde yer edinmektedir. Boya badana çalışmaları ne denli iyi bir şekilde yapılırsa, alınacak sonuçlar da o denli başarılı olur. Evlerin güzel bir biçimde dizayn edilmesi dolayısı ile de duvarların da bu ölçüde bir çalışmaya nahil olması gerekmektedir.

hemenara4

Ev boyama fiyatları belirlemek önemli bir iştir. İnsanların uzun süre boyunca kullanacakları duvarların yapısını belirlemek için ev boyam fiyatları alır ve ona göre hareket ederler. İstanbul ev boyama çalışmaları da bu kapsamda büyük bir oranda gerçekleşmektedir. Fiyatların durumu hizmetin niceliğini, insanlar tarafından ne kadar talep göreceğini de belirler.

İstanbul Ev Boyama Fiyatları

Duvarların yapısı fiyat vermek de büyük bir etmendir. Duvarları iyi olan, alçıpanları iyi bir şekilde yapılan evlerin boyama fiyatları elbette ki daha düşük olacaktır. Birinci fiyat belirleme etmenine bu sebeple duvarları yerleştiriyoruz. Duvar boyama belirlemesinden sonra boya markası belirlemek son derece önemlidir. İyi boya markaları ile birlikte yapılan çalışmalar çok daha iyi sonuçlar verebilecektir. Boyalistan olarak ise tavsiyemiz Polisan ve Marshall gibi markaları tercih etmeniz olacaktır. Marka seçiminin de ardından metrekare hesaplama önemli bir etmendir. İyi bir şekilde metrekare hesaplaması yapılırsa fiyatları da tam olarak belirleyebiliriz.

Boya badana fiyat belirleme kriterlerinde en başta yapılacak olan alanın duvarlarına bakılmalıdır. Duvarda çatlak ve yapılacak tadilat varsa başta ona bakılır. Daha sonra alanın kaç metrekare olduğuna bakılarak genel bir fiyat belirlenir. Kullanacağınız boya da fiyat belirlemektedir. Dekoratif boya kullanmak istiyorsanız ona göre bir fiyat belirlenir. Kullandığınız boyanın kalitesine ve sağlığa zararlı olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu özelliklere göre boyanın fiyatı değişmektedir. Boya fiyatına göre boya  badana fiyatı da değişiklik gösterir. Evin içinde eşya olup olmaması da fiyat belirleme kriteridir. Eğer odada eşya varsa ve ustaların alanı öyle kullanmasını istiyorsanız fiyat ona göre belirlenir. Kısacası önce duvarlardaki tadilat, daha sonra metrekare hesabı yapılır. Son olarak boya markası ve boya çeşidi belirlenerek size fiyat sunulur.

Daire boyama, ev boyama gibi boya badana gerektirecek işlerin fiyatları belirlenirken keşif son derece önemlidir. İyi bir şekilde keşif yapılırsa, fiyatlar da doğru verilebilir. Bu sebeple yapınızı boyatmadan önce firmamızdan ücretsiz keşif istemelisiniz. Hayallerinizdeki yapılar için inceleme ve planlama yapmak şarttır.

Kaliteli Hizmet Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli bir hizmet olabilmesi için boya ustalarının işine verdiği önemi göstermesi gerekmektedir. Yapılan iş ciddiyetli ve istekli bir şekilde yapılmalı. Ev sahibiyle kurulan iletişim güvenilir olmalıdır. Zamanında ve şartlara uygun bir şekilde teslim edilmeli. Evdeki eşyalara özen göstermeli ve zarar görmemesine özen gösterilmelidir. Hizmet eksiksiz bir şekilde sağlanmalı ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması kaliteli hizmetin başında gelmekte. Kullanılacak olan boyanın iyi olması ve boya badana ustalarının bilgili olması kaliteyi arttırmaktadır. Boya badana yapılırken iş kazalarına yönelik önlemler alınmalıdır. Kaliteli hizmet verildiği zaman müşterinin evinde mutlu ve huzurlu bir şekilde vakit geçirmesi kaçınılmazdır.

Evinizi Nasıl Güzelleştirebilirsiniz?

Evinizi güzelleştirme düşüncesi oturup üzerinde düşünmemiz gereken bir konudur. Eğer evinizi güzelleştirmek istiyorsanız buna evinizi tanımayla başlayabilirsiniz. Mesela evinize en uygun boyanın ve eşyaların ne olduğunu düşünerek işe koyulabilirsiniz. Evinizde kullandığınız boya sizin kişiliğinizi ve zevklerinizi yansıtmaktadır. Evinizi güzelleştirmek takım işi gibi bir durumdur. Duvarınızın boyasından kullandığınız eşyalara kadar hepsini düşünmeniz gerekir. Odanızın ışık alma açısına göre boyayı, kullandığınız boyaya göre eşyaları ve aydınlatıcaları seçtiğinizde eviniz tam da istediğiniz yaşam alanına dönüşecektir.

Hangi Usta İle Çalışmalıyım?

Günümüzde birçok kişi iyi bir boya ustası bulamamaktan şikayetçidir. Evimizdeki en önemli şey boyadır ve bunun güzel ve özenli yapılmasına özen gösterilmelidir. Bunun yolu da iyi bir boya badana ustasıyla çalışmaktan geçer. “Evime güzel görünüm katmak için nasıl bir boya ustasıyla çalışmalıyım?” sorusu kafaları kurcalamaktadır. İyi bir görünüm için çalışacağımız boya ustası boya konusunda bilgili ve deneyimli olmalı. Aynı zamanda profesyonel ve hızlı olmalıdır. Müşteri memnuniyetini de ön planda tutmalıdır. Yaptığı işi temiz ve özenli yapmalı, yaptığı evi müşteriye en güzel şekilde teslim etmelidir. Boya konusunda müşteriye fikir vermeli ve kaliteli boya kullanmaya özen göstermelidir. Müşterinin istediklerine önem verip müşteriyle hep iletişim halinde olmalıdır. Bu özelliklere sahip boya ustalarıyla çalışmak hem sizi hemde evinizi güzelleştirir.

Bu içeriğimizde size İstanbul ev boyama fiyatları konusunda elimizden geldiğince bilgilendirmelerde bulunmaya çalıştık. Umarım sizin için faydalı bir içerik olmuştur. Siz de bu konuda evinizi boyatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğru fiyat ile doğru çalışmaları yapabilmek için Boyalistan olarak her zaman yanınızdayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boya Badana ve Tadilat Talebi

Sizi Arayalım
GÖNDER
Bizi arayın!