boyabadanarnegi
Boya Badana İçin Hangi Renkler Tercih Edilmeli ?
Ekim 26, 2017
islakkumduvarboyarenkleriveornekleri
Islak Kum Rengi ile Boyanan En Güzel Evler
Ocak 27, 2018

İstanbul Boyacı Fiyatları

boyaciustasifiyatlari

İstanbul büyük bir şehir olduğundan dolayı her sektöre ulaşmak oldukça kolaydır. Boya badana sektörü de bunların başında gelmektedir. İstanbul boyacı fiyatları araştırmak ve bunlar ile çalışmaları yapmak bu bağlamda diğer şehirlere nazaran biraz daha alternatiflidir. Fakat seçenekler ne kadar çoğalırsa seçmek de o denli zor olmaktadır. İşte biz de bu yazımızda size fiyatları neye göre değerlendirmeniz gerektiğini, uygun boyacı fiyatları tablomuzu ve ne şekilde çalışılmasının daha iyi olacağını anlatmaya çalışacağız.

Kalite Orantılı En Uygun Boyacı Fiyatları

Kalite orantılı en uygun boyacı fiyatları bulabilmek ev sahiplerinin tek arzusu olmalıdır. Bu fiyatları bulurken de sağlam bir firma ile karşılaşmak ve çalışmalarını bu firma ile iletişim halinde kalarak yapmak bu noktada büyük önem taşıyacaktır. 1 yıl garanti, her işe sigorta ve yüksek kalite standardı ile çalışan Boyalistan olarak da size kendi fiyat tablomuzu aşağıda yansıtıyoruz.

Fiyat Teklif Tablosu Eşyasız Evler Eşyalı Ev Dekoratif Boya (Eşyasız Evler)
1+1 (50-80 m2) 700-1.000 TL 1.120-1.360 TL  1.900-2.250 TL
2+1 (80-110 m2) 1.000-1.350 TL 1.360-1.650 TL 2.150-2.550 TL
3+1 (110-140 m2) 1.300-1.650 TL 1.450-1.800 TL 2.450-2.860 TL

Yukarıda gördüğünüz fiyatlar elbette ki yüzeysel biçimde verilmektedir. Bu fiyatlar tam manası ile belirlenebilmesi için ise online keşif yapmak gerekir. Bu online veya aktif keşif sırasında yapılan çalışmalar arasında evin durumu fiyat belirleme yönünden oldukça büyük katkı yapacaktır.

Boyacı Ustası Müşteri ile Nasıl İletişim Kurmalı?

Boyacı ustası ile müşteri arasında sıkı bir güven ilişkisi olmalıdır. Bu güven ilişkisi süreci ne kadar iyi yönetirse evi güzelleştirme faaliyetleri de o denli kolay bir şekilde tamamlanabilecektir. Ev boyama, daire boyama gibi çalışmaların birçoğu için bu iletişim ön planda tutularak çalışmalar yürütülmelidir.

Samimi olmak boya badana sektöründe büyük öneme sahiptir. Samimi bir şekilde çalışan ve işlerini bu duygu ile yapan herkes başarılı olmaya hak kazanır. Bu başarı elbette ki müşteri ile olan yakınlığından gelmektedir.

Güvenilir davranmak ve şeffaf bir şekilde hareket etmek boyacı ustası için fark yaratacak çalışmalar arasında yer almaktadır. Özellikle ülkemizde sıkıntılı anlar yaşayan insanların en azından bu sektörde bu güvene ihtiyaç duydukları oldukça aşikardır.

Müşteri Gibi Düşünmek

Boyacı ustalarının en çok yapması gereken şeylerden biri kesinlikle müşteri gibi düşünmektir. Müşteri gibi düşünmek insana empati yeteneği kazandırır. Ev sahibinin neler istediğini tahmin etmek ve bu süreçte çalışmalarına hız vermek ustanın birincil niteliklerinden biri olmalıdır. Bazı müşteriler isteklerini tam olarak ifade edemeyebilir. İyi bir ustanın yapması gereken ise bu potansiyel istekleri doğru şekilde değerlendirerek yerine getirmek olmalıdır. Bu yüzden müşteri gibi düşünmek boya badana sektörü için 2018 yılının trendleri arasında yer alacaktır.

Fiyata Değil Hizmete Odaklanmak

İstanbul boyacı fiyatları genellikle müşteriyi memnun etmek amacı ile ucuzlatılarak sunulmalıdır. Halbuki bu oldukça yanlıştır. Bu yanlışlıkların giderilmesi adına boyacı ustasının fiyatın dışında müşteriye sunduğu kaliteyi de doğru biçimde arttırması önerilir. Bu önerilerin yapılmasının ardından müşteri ile sonuç hakkında görüşülmeli, eğer sonuç iyi bir şekilde olursa vedalaşılmalıdır. Burada müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak için sürekli geri bildirim alabilmek oldukça önemlidir.

Bu içeriğimizde size İstanbul boyacı fiyatları konusunda bildiklerimizi aktarmaya çalıştık. Size ortalama fiyatları vermenin yanında ustanın nasıl olması gerektiğini, müşteriye ne şekilde yaklaşması gerektiğini örnekler ile ifade etmeye gayret ettik. Siz de kendi evinizi boyatmak istiyorsanız iletişim bölümünden bizimle dilediğiniz an irtibat kurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!