boyaciustasifiyatlari
İstanbul Boyacı Fiyatları
Aralık 6, 2017
cakiltasirengiduvarboyasi
Çakıl Taşı Rengi ile Yepyeni Kombinasyonlar
Mart 31, 2018

Islak Kum Rengi ile Boyanan En Güzel Evler

islakkumduvarboyarenkleriveornekleri

Islak kum rengi 2018 yılının en trend renkleri arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Rengin kum beji ile yakınlığı sayesinden bilinir olduğu ve evlerimizin duvarlarını bu yakınlık neticesinde gerçekleştirdiğine şahit olabiliriz. Boya badana süreçlerini yönetebilen, bu süreçlerin tam manası ile yerine getirilmesini kolaylaştıran renklerin duvarlarda bulunduğunda hissettirdiği huzur ve mutluluktur. Islak kum rengi özelinde de bu hislerin bir hayli gerçekleştiğini, mutluluk dolu anların tam manası ile gerçekleştiğini belirtebiliriz.

Renk genel itibari ile beyaz ile kullanıldığında iyi bir uyum içinde çalışmaktadır. Beyaz renk dışında kullanabilecek kavramları da beraberinde getirecek olan ıslak kum rengi özellikle mobilyalar ile uyum için çalışacak bir dekorasyon düşünenler için iyi imkanlar sunuyor. Bununla birlikte yapı marketlerin kolayca bulunmasından dolayı da tercih edilir vaziyette bulunan renk için boya badana ustaları önerilerde bulunmaktadırlar.

Hangi Renk ile Uyumlu Bir Şekilde Kullanılabilir?

Islak kum rengi özelinde konuşmak gerekirse, beyaz ve beyazın benzeri olacak tonlar ile uyum sağlanabilir. Bunun yanında somon rengi, kum beji rengi, fildişi rengi, şampanya rengi gibi oldukça fazla kullanılan renkler ile birlikte de tercih edilebilir olan ıslak kum için Boyalistan olarak tavsiyemiz ise beyaz renk ile kullanılması yönünde olacaktır. Beyaz renk ıslak kum renginin o baskın halini söndürerek huzurlu bir ortam yaratmaya yardımcı olarak sizin dekorasyonunuza destek olacaktır.

Rengin kullanım bölgeleri arasında çoğunlukla mutfak bölümü vardır. Mutfak içerisinde güzel duran bu renk için sağlıklı bir duruş sergilendiği söylenebilir. Siz de kendi eviniz için duvarlarınızı renklendirmek istiyorsanız Boyalistan ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

1 Comment

  1. Erdinç Yüksel dedi ki:

    Bu renk beni gerçekten heyecanlandıran renkler arasında yer alıyor. Islak kum rengi de bu bağlamda beni içeriğinizi incelemeye itti. Her şey için çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!