şampanyarengiduvarboyası
Şampanya Rengi Duvar Boyama
Nisan 2, 2018
gri-renk-duvar-boyama
Gri Renk ile Ev Boyama
Nisan 7, 2018

İnci Beyazı Duvar Boyası İle Zarafet Zirvesi

Filli Boya İnci Beyazı Rengi

Evlerimizin duvarları kimi zaman yaşantılarımızdan büyük parçalar yansıtmaktadır. Seçtiğimiz renkler tarzlarımızı, hislerimizi kimi zamansa duygularımızı açığa vurur. Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için inci beyazı duvar boyama hakkında bilgi vereceğiz. İnci beyazı rengi ile boyanan duvarlar şüphesiz asalet ve zarafetin zirve yaptığı, şıklıkla sadeliğin aynı anda yansıtılabildiği odalar oluşturmaktadır. Hatta kullanılan rengin açık duvar boyası renkleri kategorisinde olması sayesinde küçük veya alçak tavanlı odaları daha geniş ve yüksek gösterme konusunda oldukça etkili olmaktadır. Aşağıdaki başlığımızda son zamanlarda iç cephe renklerinde en çok tercih edilen renkler arasında gösterilen inci beyazı rengi ile boyanan duvar örneklerini görebilirsiniz.

İnci Beyazı Duvar Boyası Örnekleri

Ev dekorasyonlarında her zaman seçeneklerin başında gelen ve tüm mobilya renklerine ayak uydurabilecek olan inci beyazı rengi ile duvar dekorasyonlarınız hayal ettiğiniz gibi olabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere göz alan zarafetiyle beraber sadeliği de elden bırakmamanızı sağlayacak inci beyazı rengi ev boyamada muhteşem bir seçenek. Eğer sizler de duvar boyasında böyle bir değişiklik yapmak istiyorsanız ve yepyeni bir duvar rengi arıyorsanız inci beyazı rengini seçebilirsiniz. Ayrıca bu renk ile ilgili görüşlerinizi veya bilmek istediklerinizi aşağıda yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Filli Boya İnci Beyazı Rengi

Filli Boya İnci Beyazı Rengi (1)

Marshall ve Filli Boya, boya talep edenlerin favori diyebileceğimiz markalarıdır. İnci beyazı gibi boya badana işlemlerinde sıklıkla kullanılan bir renk de kimi zaman Marshall veya Filli boya inci beyazı rengi diye anılmaktadır.  Evlerini boyatmak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Ev Boyamada Neden İnci Beyazı?

İnci beyazı rengini tercih etmek için birçok sebep vardır. Bunların başında duvar boyası ile odada kullanılan eşyaların uyumu gelir. İnci beyazı ile boyanan duvarlar her türlü mobilya, halı ve aksesuar ile rahatça kullanılabilir olduğundan inci beyazı, ev boyamada günümüzde en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda modern görünümünün yanı sıra minimal görünümü dekorasyon fikirlerinin vazgeçilmezi olmasında bir diğer etkendir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!