marshall-logo
Marshall İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası
Ağustos 9, 2017
dyologo
Dyo İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası
Ağustos 10, 2017

Filli Boya İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

filliboyalogo

Filli Boya 1988 yılında hizmet vermeye başlayan boya Türk meşeili bir boya firmasıdır. Satış ve pazarlama taktikleriyle talep oluşturmuş ve pazarda bu talebe cevap vermiştir. Kazandığı tecrübe ile boya çeşitlerini arttıran Filli Boya sektörde kendini sağlam bir yer edinmiştir.

1993 yılında Avrupanın en büyük boya markası Caparol ile işbirliği içine girmiştir. Caparol ile birlikte teknoloji alanında büyük ilerlemeler kaydeden Filli Boya, pazara egemen olmaya başlamıştır.”Kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” olarak kendini konumlandırmış, bu söylemin altını da sanayide kullanılan boyalarıyla doldurmuştur. Sadece boya sektöründe değil, Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşları arasında da yer edinmiştir.

Uluslararası çevre koruma ve çevre sağlığı ölçütlerini benimseyen Filli Boya, AB Boya Standartları’nı dikkate almıştır. Araştırma ve geliştime projelerine de büyük destekler vermiştir. Mısır’da kurduğu fabrikayla birlikta boya üretimini katlamış ve yurtdışına açılmıştır. Modern tesisleriyle Filli Boya’nın adını sektörde daha çok duyacağız.

Filli Boya Renk Kataloğu

Bahsettiğimiz gibi teknolojiyi en verimli kullanan markalardan biri olan Filli Boya’nın renk kartelası oldukça geniştir. İstediğiniz boyayı makineden çıkarabileceğiniz, Filli Boya Renk Kataloğu aşağıda sizlerle buluşuyor.

Filli Boya Gri Renk Kataloğu

 Filli Boya Kahverengi Renk Kataloğu

hemenara2

Filli Boya Kırmızı  Renk Kataloğu Filli Boya Mavi Renk Kataloğu 

Filli Boya Mor Renk Kataloğu

Filli Boya Pastel Renk Kataloğu

Filli Boya Sarı Renk Kataloğu

Filli Boya Turuncu Renk Kataloğu

Filli Boya Yeşil Renk Kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boya Badana ve Tadilat Talebi

Sizi Arayalım
GÖNDER
Bizi arayın!