anadoluyakasiboyabadana
Anadolu Yakası Boya Badana Çalışmaları
Ağustos 30, 2017
sultanbeyliboyaciustasi
Sultanbeyli Boyacı Ustası
Eylül 9, 2017

Fildişi Rengi ile Ev Boyama Örnekleri

duvar-boyasi-fildisi-rengi-5

Evde ya da iş yerinizde huzurun rengi olan fildişi rengini mi kullanmak istiyorsunuz? Bu içeriğimizde fildişi rengi ile ev boyama örneklerine göz atacağız. Fildişi rengi ile mobilyaların markasının hiçbir önemi kalmayacak. İlk olarak kullanılacak boyayı doğru tercih etmeliyiz. Boya markası ve rengi doğru seçilirse evde istediğiniz huzurlu ortama kavuşabilirsiniz.

Yıllardır kullanılan fildişi renginin modası hiçbir zaman geçmeyecektir. Her tonunda aynı güzelliği elde edebileceğiniz fildişi rengi ile mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Fildişinin en açık tonlarıyla birlikte bahar havasını yansıtan mobilyalar kullanılabilir.

Duvarınızı ve evinizi daha kaliteli gösterecek olan fildişi rengi ile uyumu yakalayabilir, kalitenizi gösterebilirsiniz. Boyalistan, güler yüzlü ustaları ve mimar desteğiyle aklınızdaki bütün soruları cevaplıyor. Asil duran fildişi rengi ile hangi mobilyalar kullanılabileceğini mimarlarımızdan öğrenin. Ücretsiz keşif ekibi ile aradığınız kaliteye ulaşabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz gibi istediğiniz zaman değiştirmeye de müsaittir. Üstüne yapılacak boya duvarınızda sırıtmaz.

hemenara4

İstediğiniz bütün renkler ile kombin edebileceğiniz gibi tek başına da fildişi kullanabilirsiniz. Devlet dairelerinde ve şirketlerin üst düzey yönetici odalarında kullanılan renk, ortama güvenilir, pozitif ve aktif bir hava kazandırır.

Fildişi Boya Rengi ile Ev Dekorasyonu

Evin kullanım süresini uzatan yaptığınız bakım ve dekorasyon çalışmalarıdır. Eskiden boya badanada en çok kullanılan renk beyazdı. Günümüzde binlerce boya çeşidinin plastik ve saten çeşitleri yapılabilmektedir. Bu yüzden yeni yeni moda renkler ortaya çıkmaktadır. Hiç adını bile duymadığınız binlerce renk mevcuttur. Bu renkler arasında fildişi, beyaz kadar önemli bir yer tutmaktadır. Beyazın bir ton koyusu olarak bilinen fildişi en açık renklerden biridir. Fildişi rengi evinizi daha ferah ve büyü gösterir. Boya Badana Renkleri isimli yazımızda bahsettiğimiz gibi insanlar karakterlerine göre renk seçiyorlar. Fildişi oturmuş bir karakterin, aile evinin ya da yönetici ruhlu birinin kullandığı bir renktir.

Fildişi Rengi ile Boyanmış Ev Örnekleri

Fildişi boya ile boyanmış ev örnekleri aşağıda verilmiştir.

Boyalistan ile evinizi boyatmak artık çok kolay! Ücretsiz keşif ekibimiz ile evinizi ya da iş yerinizi ne kadar zamanda ve kaç paraya boyatabileceğinizi öğrenin. Bizler ile iletişime geçip, mimarlarımızdan ve ustalarımızdan samimi destek alın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!