Evinizi Güzelleştirecek 10 Harika Sehpa Modeli

dolap-cesitleri
Özel Dolap Çeşitleri ve Dolap Seçimi
Nisan 28, 2018

Evinizi Güzelleştirecek 10 Harika Sehpa Modeli

1. Gizli Çekmeceleriyle Şıklığı Yakalamanızı Sağlayacak Sehpalar

 

Salonunuzun şıklığı sizin için her şeyden önemliyse ve sade tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu sehpa salonunuz için biçilmiş kaftan olabilir. Dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen çekmeceler size ekstra bir saklama alanı sağlayacağından salonunuz sadeliğini koruyacaktır. Ayrıca ahşap sehpalar klasikten moderne her tarza uyum saplayacağından salonunuzun tarzı ne olursa olsun böyle bir sehpayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2. Kullanım Kolaylığına Hayran Kalacağınız Tekerlekli Sehpalar

Hayatımızın her alanında kullanım kolaylığı sağlayan tekerlekler son zamanlarda sehpaların da daha kullanışlı olmasına olanak sağladı. Salonunuzda rahatça hareket ettirebileceğiniz bu sehpa modeli özellikle salonunuz büyükse çok büyük kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Bunların yanı sıra temizlik yaparken ağır mobilyalarınızı kaldırmaktan yakınıyorsanız tekerli bir sehpa bu sorununuzu ortadan kaldıracak ve sehpayı hareket ettirerek rahatça temizlik yapmanıza olanak sağlayacaktır.

3.Koltuğunuzu Tamamlayacak Pratik Sehpalar

Yan sehpa olarak kullanabileceğiniz bu sehpa modeli özellikle çay, kahve keyfiniz için birebir. Oturduğunuz yerden doğrulmanıza gerek kalmadan çayınızı içebileceğiniz, yemeğinizi yiyebileceğiniz bu sehpalar size büyük bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Ayrıca küçük bir bilgisayara sahipseniz bu sehpalarda bilgisayar kullanmak mümkün. Salonunuz küçükse ve az yer kaplayan bir sehpa arıyorsanız tercih edebileceğiniz modeller arasında bu tarz sehpaları da değerlendirmeyi unutmayın deriz.

4. Keyifle Bilgisayar Kullanmanızı Sağlayacak Sehpalar

Açılır kapanır sehpalar arasında en kullanışlı modellerden biri olan bu ergonomik sehpa modeli aynı anda birden fazla kişinin kullanımı için ideal. Özellikle eviniz kalabalıksa ve iki üç kişi farklı koltuklardan aynı sehpayı kullanmak istiyorsanız sizin için doğru sehpa modeli bu olabilir.

5. Zarafetin Temsilcisi Yuvarlak Sehpalar

Birbirinden ayrılan iki sehpadan oluşan bu orta sehpa modeli hem salonunuza şık bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olacak hem de istediğiniz zaman farklı iki sehpa olarak kullanılabilme özelliğiyle evinizde misafir ağırlarken sehpa sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Ayrıca üstü mermer ya da deri olabilen bu metal konstrüksiyonlu sehpaların zarif ve estetik bir görünüme sahip olduklarını unutmamanızı öneriyoruz.

6. Salonunuza Çok Yakışacak Klasik Tarzda Sehpalar

Türk halkının vazgeçilmez dekorasyon parçalarından biri olan klasik sehpaların harika örneklerinden biri olan bu sehpa farklı renk seçenekleriyle dekorasyonunuzu güçlendirecek aynı zamanda salonunuzda estetik bir görünüş elde etmenizi sağlayacaktır.

7. Salonunuzun Parlayan Yıldızı Cam Sehpalar

Cam sehpalar dekorasyonda zarafetin temsilcilerinden biridir diyebiliriz. Salonunuza estetik bir bakış açısı kazandıracak olan bu sehpa modeli aynı zamanda size temizlik kolaylığı da sağlayacaktır. Ayrıca malzemesinin cam olmasının avantajı olarak sıcağa, soğuğa ve yıpranmaya karşı daha dayanıklı olduğundan diğer modellere göre daha uzun ömürlü olacaktır. Yalnız cam sehpa kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur camın çizilmesini önlemek diyebiliriz.

8. Her Salona Uyumlu Beyaz Sehpalar

Saklama alanının yanı sıra şıklığıyla öne çıkan bu model farklı renklerle de kullanılabilmesi açısından salonunuzda kolaylıkla kullanabileceğiniz bir sehpa modelidir. Hem alt rafa hem de çekmecelere sahip olması da alandan tasarruf etmenizi sağlayarak size keyifli bir yaşam alanı oluşturmanızda yardımcı olacak harika bir sehpa.

9. Modern Görünümleriyle Tepsi Sehpalar

Küçük ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olan yan sehpalar hayatımızı kolaylaştıran parçalardan biridir. Bu tepsi model sehpa kahve, çay içmek, hatta yemek yemek için kullanabileceğiniz zarif ve estetik bir sehpa modelidir diyebiliriz.

10. Kalabalık Evlerin Vazgeçilmezi Zigon Sehpalar

Türk halkının diğer bir vazgeçilmez sehpa modeli ise zigon sehpalardır. Misafir ağırlanan bir evde olmazsa olmaz bu sehpa çeşidi kalabalık salonlarda keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca ev dekorasyonunuza uygun orta sehpanızla takım olarak kullanabileceğiniz bu sehpalar salonunuzda farklı bir hava yaratmanıza yardımcı olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boya Badana ve Tadilat Talebi

Sizi Arayalım
GÖNDER
Bizi arayın!