istanbulboyabadanaustalari
İstanbul Boya Badana Ustaları ve Fiyatları
Haziran 6, 2017
evboyamadaireboyamafiyatlari
Ev Boyama ve Daire Boyama Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Haziran 28, 2017
evboyamafiyatlari

İnsanlar  ortalama olarak günün yarısını evde geçiriyor. “Yaşadığın yeri cennet yapmadığın müddetçe kaçtığın her yer cehennemdir.” sözünden yola çıkarak evinizi ne kadar güzelleştirirseniz o kadar mutlu olacağınızı söyleyebiliriz. Evinizi güzelleştirmenin yolu evin boyasını ustasına yaptırmak ve en doğru rengi seçmekten geçiyor. Düzgün yapılmış boya badana yaşam kalitenizin de artmasını sağlar. Neme ve rutubete bağlı hastalıklar çocuklarınızı rahatsız etmez.

Boyalistan olarak sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam için boya badana hizmeti veriyoruz. En kaliteli malzemeyi ve tecrübeli ustamızı zevk sahibi siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. Boyalistan olarak evi görmeden fiyat belirleyen firmalardan uzak durmanızı öneriyor, ücretsiz keşif hizmeti veren profesyonel şirketlerle çalışmanızı öneririz.

3+1 Ev Boyama Fiyatları

İnşaat sektörü evleri belli bir standartta yapar. 2+1 ya da 1+1 evin boyutları çok fazla değişmez. Fakat 3+1 evler 80 metrekare ile 180 metrekare arasında değişebilir. 3+1 evler standarttan çok uzaktır. Fiyatları da boyutlarına, boyanacak duvarların büyüklüğüne göre değişir. Ustalar görmeden fiyat vermeyecektir ama fikriniz olması açısından fiyat aralıklarını belirleyebiliriz. Eşyasız evler için 1000 ile 1250 lira arasında, eşyalı evler için 1250 ile 1500 arasında fiyatlar değişebilir. İtalyan boya, saten boya, dekoratif boya gibi özel boya seçerseniz eşyasız evde ortalama 2000 lira masrafınız olacaktır. Duvarların yapısı, duvar kağıtlarının olup olmaması, evin nem durumu gibi değişkenler fiyatı daha yukarı ya da daha aşağıya çekecektir.

Fiyat Teklif Tablosu Eşyasız Evler Eşyalı Ev Dekoratif Boya (Eşyasız Evler)
1+1 (50-80 m2) 700-1.000 TL 1.120-1.360 TL  1.900-2.250 TL
2+1 (80-110 m2) 1.000-1.350 TL 1.360-1.650 TL 2.150-2.550 TL
3+1 (110-140 m2) 1.300-1.650 TL 1.450-1.800 TL 2.450-2.860 TL

İstanbul Ev Boyama Fiyatları

Ev boyama işlemi evin durumuna göre çeşitlilik gösterir. Fiyatı yukarı çeken en temel etken boyanın kalitesidir. Evde kendiniz boya yapmak istiyor ve en kaliteli boyayı kullanmak istiyosunuz diyelim. Boya badana şirketlerinin verdiği fiyat kadar harcamanız olacaktır. Boyayı toplu almak şirketlerin uygun fiyat vermesinde en temel etkendir. Nemin çok olduğu İstanbul’da duvarın yapısı fiyat belirlemedeki en önemli faktörlerden bir diğeridir. Boyama fiyatları evin eşyalı ya da eşyasız olmasına göre de değişiyor. İstanbul’da 3+1 ev boyama fiyatları ortalama 1250 liradır.

İstanbul çok büyük bir metropoldür. Bu metropol içerisinde doğru fiyat ile hizmet vermek ve müşteriyi memnun edebilmek büyük önem taşır. Burada önemli nokta kesinlikle müşterinin memnun olması olmalıdır. Güleryüzlü ve mutlu olan müşteriler her zaman bir diğer işlerinde de sizi tercih edeceklerdir. Bunun için ev sahibinin tüm istekleri doğru biçimde incelenmeli, isteklerin doğru şekilde yerine getirilip getirilmediği sürekli takip edilmelidir. Burada önemli nokta işini önemseyen ve profesyonel firmaların çalışmaları ve bu uygulamları gerçekleştirmeleridir.

Boya badana önemsenmesi gereken bir iştir. Bu işi organize ederken  ve yaparken tüm şartlar göz önünde bulundurulmalıdır. Profesyonel çalışmak, kurumsal çalışmak anlamına salt olarak gelmemektedir. Sadece kurumsal değil planlı ve ne yapacağını bilerek çalışmaya da profesyonel çalışmak denir. Bu kapsam boya badana ustaları çalışmalarını planlamalı, tüm durumları düşünerek dosdoğru bir biçimde çalışmalıdır.

Ev Boyama Fiyatları Hakkında

Boya badana sektöründe yukarıda belirttiğimiz fiyatların altında çalışan ustaların veya şirketlerin müşteri memnuniyeti sıfıra yakın seviyelerindedir. Memnun kalınmayan işten ileride yaşam alanınıza karşı duyacağınız hoş olmayan ifadeler diyebilirsiniz. Halbuki ideal fiyatlara paranızın kat kat karşılığınızı alacağınız ustalarımızı öneririz. Hepsi boya badana sektörünün en nadide boya ustaları olup sizin ve yaşam alanınıza yenileme adına ferah ve huzur verecek şekilde dizayn ederler. Sizin kendi zevkinizle harmanlanacak evinizin size ait parçaları sizi yansıtacak mutluluklar yaşatabilir. Zaten boya badana piyasası belirli bir fiyat üzerinde seyir etmektedir. Fiyat bakımından etki edecek unsurlar mekanın fiziksel ölçüşü ve ek özellikler fiyatta bazen aşağı yukarı oynamalar olur. Onun haricinde herhangi bir nedenle aşağı yukarı boya badana fiyatları ideal seviyededir. Fiyat ve işin boya badana kalitesi orantısı verdiğiniz fiyatın kat be kat fazlasını alacağınız bir boya badana istemez misiniz?

Vereceğiniz miktar evinize değer katmaya devam edecek ve sizde bu memnuniyet ile kendinizi hem ödüllendirip hem de kendinize ve evinize duyulan ilgiyi fark edecek ve yüzünüzdeki gülüş her zaman artacak.

Bazı ücretlerde işin miktarına göre daha çok istendiği için müşteri tarafından boya badana sektörüne kötü bir imaj çizerken bu durum günümüzde de devam etmektedir. Bu nedenle meşakkatli bir iş olan boyayı profesyonel olan kişilere ve şirketimizin en nadide ustalarına emanet etmenizi gözü kapalı teslim etmenizi  tavsiye ederiz. Çünkü sizin değer verdiğiniz bizim en kıymetlimizdir.

Ev Boyama Fiyatları 2017

Her insan temiz, düzenli ve güzel bir evde oturmak ister. Bu coğrafyanın bize kazandırdığı misafir alma ritüeli ile eşyalarımızı, gelen hediyelerimizi ve fotoğraflarımızı sergilemek isteriz. Bu, insanın kendini misafirlerine tanıtması ve sosyalleşme ihtiyacıdır. Kendimizi karşı tarafa en iyi şekilde yansıtmalıyız. Bunun yolu da boya badanada doğru renkleri kullanmaktan geçer. Yabancı filmlere özenip, ailemizle beraber mutlu bir gün geçirmek için evimizi boyamak istiyoruz. İyi niyetliyiz fakat yaptığımız şeyin günlerce yorgunluk yaratacağını unutuyoruz. Boş vaktimizi boya badana ile uğraşarak geçirmek yerine balığa çıkmak, piknik yapmak gibi daha az yorucu ve daha eğlenceli aktiviteleri seçmeliyiz. Doğru boyacı ustasını seçerseniz gözünüz arkada kalmayacaktır. Geçmiş yıllarda olduğu gibi ev boyama fiyatları 2017 yılında da müşteri memnuyeti odaklı çalışıyoruz. Ödemede kolaylık sağlıyor ve piyasadaki en uygun fiyatı veriyoruz.

evboyamayasamdir

Ev Boyama Ustaları

Usta her iş için olduğu gibi ev boyama işi için de büyük önem taşımaktadır. İşini dosdoğru yapabilen ve müşteriyi düşünen usta profili bu iş için oldukça önemlidir. Söz konusu olan ev gibi yaşamın büyük bir parçası olunca, yaşamın güzelleşmesi de son derece önemli bir hal alabiliyor. Ustaların burada çalışma prensipleri ve dosdoğru çalışma anlayışı büyük önem taşıyabiliyor. Burada ise ev sahibine işi iyi bilen ev boyama ustaları ile çalışmak kalıyor. İşini doğru şekilde yapan kişileri bulmak ve onlara derdini anlatabilmenin önemini kavramış ev sahipleri ise bu duruma çok daha iyi çözümler getirebiliyorlar.

İtalyan boya, sedef boya, saten boya gibi uygulamalar ise ustanın becerisini tam olarak belirleyen önemli etmenler arasında kendine yer edinmektedir. Burada organizasyonun doğru şekilde yapılabilmesi, çalışmaların büyük bir titizlikle yürütülmesi noktasında ustalara büyük görev ve sorumluluklar düşer. Dekoratif boya uygulamaları için bu sorumlulukları tam manası ile yerine getirebilmek oldukça önemlidir. Planlamanın ve organizasyonun yanında burada devreye beceri de girmektedir. Bundan dolayıdır ki dekoratif boya uygulamaları bu sebeple sıklıkla tecrübeli boya badana ustalarına teslim edilir.

Fiyat Belirlenme Şekilleri

Fiyatlar belirlenirken pek çok etmen doğrudan ele alınarak çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle doğru fiyatlandırma yapabilmek için kesinlikle ücretsiz keşif yapılması gerekmektedir. Bu tür çalışmaların bir gereği olarak keşif yapılmakta, doğru çalışma stratejileri oluşturularak işlemlerin tam bir özen içinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda ev boyama konusunda fiyat belirleme şekilleri ve yöntemleri de ilkeleri ile birlikte yapılmalıdır. Burada keşife giden kişi için en doğru yöntemi uygulamanın önemi vurgulanmalıdır.

hemenara4

Çalışmaların doğru bir biçimde yapılması ve işin iyi bir şekilde son bulması için ev boyama fiyatları dosdoğru bir şekilde belirlenmelidir. Öncesinde evde bulunan alçıpan, parke ve diğer tadilat işleri iyi bir şekilde belirlenebilmelidir. Fiyat belirleme şekilleri ortaya konurken etmenlerin bu ölçüde dikkate alınması son derece doğru bir hareket olacaktır. Ev boyama fiyatları için aynı etmenleri düşünürken, çalışmaların varlığı için de benzer durumları düşünebiliriz. Başlangıçta usta hangi malzemeyi ne kadar kullanacağını bilmeli, malzeme kullanımında etkili yöntemleri tercih etmelidir. Ev sahibi ile iyi ilişkiler kuran usta için bu durum da büyük önem taşımaktadır.

Boya badana ustalarımız işinin ehli ve güleryüzlüdür. İşler tamamen sizin kontrolünüzde ve ustalarımızın elinde olacaktır. Teknik konuları düşünmeden renk seçecek, kalan vaktinizi de kendinize ayıracaksınız. Ev boyama fiyatları 2017 yılında da kalitenin adresi Boyalistan olacak.

 

13 Comments

 1. Dogukan Yucel dedi ki:

  Ev boyama fiyatlariniz iyi gozukuo, bu manada calismalarin organize edilmesi de profesyonel olursa iyi calismalar olacaktir. Iyi calismalar.

 2. Yasin Karakurt dedi ki:

  duvar boyama ile bağlantılı içeriklerin haziranmasini da istiyoruz. bizim için harika olur. iyi calismalar

 3. İstanbul Boya Badana dedi ki:

  Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Fikirlerinizi değerlendirip uygulamaya çalışacağız.

 4. Tolga Guney dedi ki:

  Fiyatlarin arastirmasini yaparken rastladim. Harikaa gozukuyo. Evimi mora boyatmak istiyorum bende iyi olur insallah
  .

 5. Buse Güner dedi ki:

  Şahane bir yazı gibi duruyor, böyle içeriklerinizin çoğalması çok güzel olur. Ev boyama fiyatları ile ilgili biz de araştırma yaparken istediklerimizi bulabiliriz.

 6. Hamdi dedi ki:

  Konu guzel. Basliklarla da aciklanmis bu tur calismalsriniz icin tebrikler harikulade bir yere parmak basmissiniz. Ev boyama dert bugunlerde

 7. Saban Yuzlu dedi ki:

  Ev boyama bu kadar guzel anlatilabilirdi. Bu kapsamda biz de ev sahipleri olarak iyi sekilde bilgilendik. Iyi bir icerik olmus

 8. Merve Atilla dedi ki:

  Ev boyama fiyatları ile alakalı iyi çalışmalarınız var. Bu tür çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Boya badana için hoş bir durum olmuş. Markalar ile ilgili de bilgileri bekliyoruz.

 9. Emre Danoglu dedi ki:

  Evim icin renk secmek cok zor. Bu konuda calismalar ne neticede olacaktir. Nasil yardimci olabilirsiniz.

 10. Hoşnut Hanım dedi ki:

  Bir kere fiyat aralığı vermeniz çok iyi olmuş. Diğer sitelerde hep eski bilgiler var gibi. Güncel olmanız güzel, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

 11. Erdinç Yüksel dedi ki:

  Fiyatlar sektöre göre uygun geldi. Özellikle malzemeli olması gayet iyi gözüküyor. Bir de iyi işçilik varsa tamamdır diye düşünüyorum. Başarılar

 12. ismail dedi ki:

  evin uzaklığı fiyata dahil gösterilmemiş , ücretsiz mi ?

  • İstanbul Boya Badana dedi ki:

   Bizler için evin uzaklığı fiyatı etkileyen bir unsur olarak görülmüyor. Eviniz nerede olursa olsun, evinizi güzelleştirmek için aynı fiyatla çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boya Badana ve Tadilat Talebi

Sizi Arayalım
GÖNDER
Bizi arayın!