filliboyalogo
Filli Boya İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası
Ağustos 9, 2017
polisanlogo
Polisan İç  Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası
Ağustos 10, 2017

Dyo İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

dyologo

Yaşar Boya Grubu bünyesindeki üç şirketin 2002’de birleşmesiyle oluşan Dyo, verimli ve etkin çalışma modellerini benimsemiştir. 2500’den fazla ürünü olan Dyo, yılda 120.000 ton üretim yapmaktadır. Boya üretiminin yanında rulo, fırça, yalıtım sistemleri de üretir. Pazarın ihtiyaçları sürekli gözeten Dyo, buna cevap verebilecek niteliklerde üretim yapmaktadır.

Dyo Ürünleri

Dyo, Renk Pınarı Sistemi adını verdiği sistem ile birlikte istediğiniz rengi kısa sürede basabiliyor. Astarlar, macunlar, fırçalar, rulolar aklınız ane geliyorsa üreten Dyo’nun üretim yelpazesi çok geniştir. Ar-ge merkezleri ve teknoloji geliştirip ürettiği tesislerin sayısı oldukça fazladır. Siz de evinizi Dyo ile boyayacaksanız Dyo iç cephe boya renklerini aşağıda bulabilirsiniz. Dyo renk kartelası ve renk kataloğuna sayfamızda bakabilirsiniz.

hemenara

Dyo Renk Kartelası

Birnlerce rengi üretebileceğiniz Dyo şirketi, genel renkleri şu şekilde kartelasında göstermiş:

Dyo Yeşil Renk Kataloğu

dyoyesil Dyo Turuncu Renk Kataloğudyoturuncu Dyo Sarı Renk Kataloğudyosarı Dyo Mor & Lila Renk Kataloğudyomorlila Dyo Mavi Renk Kataloğudyomavi Dyo Kırmızı Renk Kataloğudyokırmızı

Dyo Kahverengi Renk Kataloğudyobejvekahverengi

Dyo Gri ve Beyaz Renk Kataloğudrobeyazgri

 

Boya Renkleri Seçmek Özgürlüktür

Boya renkleri seçebilmek için önce özgür düşünebilmek ardından özgürce hareket edebilmek gerekir. Bu özgürlükler elde edildiğinde ise yaşandığında mutlu olacağımız bir ev bizi bekler. Bu evlerin güzel olması da yaşanılır olması da bize bağlıdır. Burada evlerin yeteri kadar sağlam olması, mükemmel bir şekilde dizayn edilmesi ev sahibine bırakılır. Bu noktada ev sahibi ne denli kendini anlamışsa ona göre evini dizayn eder ve hayatının önemli bir bölümünü geçireceği evi inşa etmeye başlar.

Evin tüm yapısı, evlerin tüm organizasyonu bu öğelerin tam olarak birleşimi ile birlikte meydana gelmiştir. Burada renklerin duruşu ve güzelliğinin yanında renklerin insan karakteri üzerindeki etkileri de baz alınarak hareket edilmesi çok daha iyi sonuçlar doğuracaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boya Badana ve Tadilat Talebi

Sizi Arayalım
GÖNDER
Bizi arayın!