islakkumduvarboyarenkleriveornekleri
Islak Kum Rengi ile Boyanan En Güzel Evler
Ocak 27, 2018
kumbejirengievboya
Kum Beji Rengi Ev Boyama
Nisan 2, 2018

Çakıl Taşı Rengi ile Yepyeni Kombinasyonlar

cakiltasirengiduvarboyasi

Çakıl taşı, adından da anlaşılacağı üzere odalara doğallıkla beraber ferahlık getiren, yeni dekorasyon fikirlerinde birçok objeyle uyum sağlayan bir renktir. Duvar boyama için çakıl taşı rengi dekorasyon ustalarının en çok tercih ettiği renkler arasında yer almaktadır. Özellikle fildişi ve kum beji renkleriyle olan muhteşem uyumuyla çakıl taşı rengi eviniz için şık ve modern bir tasarım olanağı sunuyor. Şık ve modern görünümün yanı sıra doğal görünümü de harikulade bir şekilde yansıtan çakıl taşı rengi evlerine otantik bir hava katmak isteyenlerinde tercihleri arasında yer alabilecek bir renk. Rengin diğer seçeneklerle olan kombinasyonlarından da görülebileceği üzere uyum konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınızı gösteriyor. Hele ki çakıl taşı renginin evinizde yapacağınız mobilya, halı veya perde değişikliklerinin görünümüyle oldukça uyumlu olacağını söylemek mümkün. Sonuç olarak, sadeliği sevenler, bu sadelikle beraber modern bir görünüm oluşturmak isteyenler için çakıl taşı rengi ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası Örnekleri

Çakıl taşı rengi evim şahane programında da en çok kullanılan duvar renklerinden biri olmaktadır. Açık renk olması dolayısıyla yaşam alanımıza ferah ve modern bir görüntü katmaktadır. Dahası, ferah görünen bir renk olmasıyla çakıl taşı rengi düşüncelerinizi daha sakin ve rahat bir şekilde kontrol edebilmenize olanak sağlıyor. Birçok renkle rahatlıkla uyum yakalayabilen çakıl taşı rengi sayesinde yeni kararlar almanız artık eskisi kadar zor olmayacak. Hele ki odanızda çakıl taşı rengi ile beraber yapacağınız ufak değişiklerle hayallerinizdeki odaya kavuşmak çok daha kolay olacak. Bizler de Boyalistan ekibi olarak duvarlarınızı süslerken eviniz için harika dekorasyon fikirleri oluşturmanıza yardımcı olacak örnekleri aşağıda derlemeye çalıştık.

Yukarıdaki örneklerden anlaşılacağı üzere çakıl taşı renginin diğer objelerle rahatlıkla kombine edilebiliyor olması, rengin kullanım kolaylığı ve yeni dekorasyon projelerinizde uyum konularında sorunu yaşamayacağınızı görünür kılıyor. Bu rengi ev, ofis veya iş yerlerinde tercih etmek isteyenler bu renk hakkındaki görüş ve önerilerini hatta edindikleri bilgiyi yorum yapma bölümünden okurlarımız ve bizlerle edindiklerini paylaşabilirler.

Marshall ve Filli Boya Çakıl Taşı Rengi

FİLLİ BOYA ÇAKIL TAŞI RENGİ

Marshall ve Filli Boya alan farketmeksizin boya talep edenlerin ilk durağı diyebileceğimiz markalardır. Çakıl taşı rengi gibi dekorasyon ve boya badana işlemlerinde sıklıkla kullanılan bir renk de kimi zaman Marshall veya Filli boya çakıl taşı rengi diye anılmaktadır.  Bazı zamanlarda duvar boyası talep edildiğinde bu markaların isimleri ile birlikte bu renk istenmektedir. Boya satın almak isteyenler için ilk seçeneklerden biri haline gelmiştir.

Çakıl Taşı Renginin Diğer Renklerle Olan Uyumu

İnce ve havalı çakıl taşı rengi, herhangi bir odaya sofistike bir hava katar. Sofistike bir görünüm için, çakıl taşı rengini temiz bir beyaz veya siyahla eşleştirebilirsiniz. Bununla birlikte çakıl taş rengi, bulunduğu yeri geniş ve ferah bir ortama dönüştürmektedir. Çakıl taşı rengi, getirdiği ferahlık ve odanın daha geniş olduğu hissiyatıyla küçük odalarda bile büyük değişimler yapmaya olanak sağlıyor. Ayrıca çakıl taşı rengini gül kurusu rengiyle kullanarak evinizde muhteşem dekorlar oluşturabilir, bu kombinasyonda bir duvar boyasıyla duvarlarınızı her baktığınızda size haz verecek bir obje haline getirebilirsiniz. Tabi ki rengin hem açık hem de koyu renklerle rahatlıkla  kullanılabilmesi, çakıl taşı rengiyle boyanan duvarların herhangi bir mobilya ile de muhteşem bir uyum içerisinde olmasını mümkün kılıyor. Rengin getirdiği ferahlıkla beraber değişiklik yapabilme esnekliği ev, ofis, iş yeri boya badana işlemlerinde bu rengi seçmeniz için ekstra bir referans görevi görüyor. Eğer sizde tercihinizi bu renkten yana kullanmayı düşünüyorsanız çakıl taşı renginin duvarda nasıl durduğu hakkında yukarıda listelediğimiz görseller aracılığıyla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu yazımızda size çakıl taşı rengi ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz boya badana renkleri nasıl tercih edilmeli başlıklı içeriğimizi buradan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!