Boya Badana

boyabadanadaireevboyama
Daire Boyama
Mayıs 16, 2017
boyacıustasi
İstanbul Boyacı Ustası
Mayıs 20, 2017
boyabadanablog

Boya badana yaptırmak her iyi ev sahibi olmak isteyen kişinin hayalidir. Şöyle güzel renkler ile evini renklendirmek, duvarlarını harika bir hale getirmeyi her ev sahibi zevkle ister. Bu sebeple boya badana ustaları ile haşır neşir olarak işlemlerini tamamlama gereği duyarlar.

Boya Badana Fiyatları

Boya badana fiyatları birçok kişinin merak ettiği olgulardan biridir. İşini iyi yapan ve o anlamda müşterinin ihtiyaçlarını yerine getiren ustalar iyi fiyat veren ustalardır.  Burada asıl dikkat edilmesi gereken konu kalite orantılı en iyi fiyatlara ulaşma arzusu olmalıdır. Eğer kaliteli ve uygun fiyata ulaşılırsa boya badana işlemi zevkli bir hal alabilecektir.

Boya badana eve, duvara ve metrekareye göre değişmektedir. Fakat size genel olarak fiyatları verebiliriz. Bu fiyatlara malzeme+işçilik dahil biçimde dizayn edilmiştir. Eşyasız evlere göre verilmektedir. Ayrıca italyan boya, dekoratif boya, sedef boya gibi uygulamalar bu fiyatlar kapsamında değildir.

 • 3+1 ev : 1.300 ile 2.000 TL
 • 2+1 ev: 1.100 ile 1.500 TL
 • 1+1 ev: 500 ile 1.000 TL

İstanbul boya badana sektörü her açıdan diğer illerden farklılık gösterir. Ev boyama, daire boyama gibi çalışmalarının varlığı dışında bu ilde ustaların sayısı da oldukça fazladır. İşinin ehli boya badana ustaları yanında işini iyi yapmayan kişilerde mevcuttur. Bu kişiler elbette müşterileri sektör hakkında olumsuz düşüncelere sürükleyebilirler. Bu nedendir ki işini iyi biçimde yapanların oldukça fazla çalışarak bu açığı kapatması gerekmektedir. Müşterilere burada görev işini en iyi biçimde yapmaya çalışan, ciddi ve profesyonel bir ekip ile işi halledebilmek olacaktır. Bu tür ustaları seçen ev sahiplerinin de hayallerindeki eve ulaşması çok daha olası olacaktır. Huzurlu bir yuva için iyi bir boya badana deneyimi olması gerektiğini unutmamaları gerekir. Bundan dolayıdır ki işini iyi bilen ustalar ile çalışmaları, böyle ustaları bulmaları ve tercih etmeleri gerekmektedir.

hemenara

Daire boyama alanında özveri ile çalışan ustalarımız, fiyat performans açısından en uygun sonuçları yakalamaya çalışmaktadır. En iyi hizmeti en uygun fiyata vermek için çabalamaktayız. Daire boyama işlemi 1 günde bitmektedir. Fakat çıkacak engel ve sorunlara bağlı olarak bazen 2 günü bulabilmektedir. Boya yaptıracağınız günleri belirlemeli ve istediğiniz ustanın kriterlerini belirlemelisiniz. Kendini kanıtlamış ustalarımız arasından en uygun olanı sizler için Boyalistan seçiyor.

İstanbul’da bulunan binlerce boya badana ustası arasında, fiyatı en uygun olan, işini ehli ve dürüst ustalar ile çalışmalısınız. Bu ustalar ile yapacağınız hizmet alışverişi size olumlu olarak dönecek, kaliteli bir boya badana hizmeti alacaksınız. Son rütüşları ve temizliği yapan ustalar, size yaşanabilir bir ev ya da iş yeri bırakır.

Bu içeriğimizde size boya badana sektörü ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Fiyatlar, ustalar ve yapılış biçimi ile alakalı pek çok içerik oluşturduk. Siz de evinizi boyatmak, işyerinizi renklendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, dilediğiniz soruyu uzmanlarımıza rahatlıkla iletebilirsiniz. Renkli kalın.

4 Comments

 1. Hulya Yuksel dedi ki:

  Ev ne kadar ferah. Harikabir boya badana yapasi geliyor insanin. iceriginiz icin elinize saglik sahane olmus.

 2. Ece Korkmaz dedi ki:

  Boya badana herkesin yaptırmak istediği bir yapı aracıdır. Bu tür çalışmaların organize edilmesi, boya badana sektörü için son derece güzel olacaktır. Sitenizi çok beğendim. Bu arada elinize sağlık.

 3. Merve Atilla dedi ki:

  Boya badana işlemleri için harika bir ekibiniz var. Hızlı ve etkili bir çalışma yaptılar. Gerçekten şık bir eve sahibiz şuanda. Ustaları da çok sevdik.

 4. Hande Kardeloglu dedi ki:

  Boya badana denince ulkede genelde merdiven alti boyacilar geliyor. Boyle calisan kurumsal firmalari gormek guzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın!